Yurtdışı Eğitim İçin Kolay Yol!

Yurt Dışı Eğitimde Kolay Yol

 

Easy Way Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

1998’de, İngilizce'yi anadili İngilizce olan ülkelerde öğrenmeyi ve bununla birlikte yurt dışında akademik kariyer yapmayı hedefleyenler için ekonomik ve güvenilir alternatifler sunmak üzere kurulmuş bir organizasyondur. Firmamız ücretsiz eğitim ve vize danışmalığı hizmeti ile birçok okul ve program arasından size en uygun olanı seçmenizde yardımcı olur. Ayrıca seçtiğiniz okul ve programa kayıt, konaklama ve vize işlemleri konusunda gerekli tüm adımları yerine getirir. Böylelikle işlemlerle uğraşmak ve vakit harcamak zorunda kalmazsınız. Üstelik yurt dışındaki eğitiminizin başlangıcından sonuna kadar danışmanlık hizmetimiz devam eder ve her türlü konuda destek sağlanır.

 

 

Misyonumuz:

Aslında zor ve yüksek maliyetli olan yurt dışında eğitimi 'kolay'laştırmak, 'kolay yol' haline getirmek firmamızın temel ilkesidir. Bu çerçevede her öğrencimizin bütçesine uygun kurs ve konaklama imkanları bulmak, ilgili denetleyici kurumlardan onay almamış eğitim kuruluşlarına öğrenci göndermekten kaçınmak, ücretsiz ve kapsamlı vize danışmanlığı hizmeti sunmak çalışma sistemimizin vazgeçilmezleridir. Easy Way , ayrıca kişiye özel programlar hazırlayarak hedeflerinize ulaşmanızda yardımcı olur.

  

 

Vizyonumuz:

Yurt dışı eğitim alanında yüksek kalitede eğitim danışmanlığı sunarak sektörde güvenilen bir marka yaratmaktır. Gelişen ve değişen dünya üzerinde sektörle ilgili tüm yenilikleri takip ederek yurt dışı eğitim hayallerinizin kolaylıkla gerçeğe dönüşmesini sağlamaya ve kariyer hedeflerinize ulaşmanızda gereken desteği göstermeye çalışıyoruz.

 

Web Sitesi Tasarımı ve Yönetim Paneli